• kontakt@endorfina-lublin.pl
  • +48 0000000

Katarzyna Satkowska

  • Home
  • Katarzyna Satkowska

Jako instruktorka fitness, pracuję od 2002 roku.

Jestem trenerem personalnym certyfikowanym przez Trening Mauricz Center.

Uwielbiam rozmaite formy treningu. Prowadzenie zajęć grupowych i treningów personalnych jest dla mnie wymarzoną formą pracy, ponieważ daje mi możliwość połączenia przyjemnego z pożytecznym – wysiłku fizycznego, ruchu i dobrej zabawy, z niesieniem pomocy innym w realizacji wyznaczonych celów. Fitness to po prostu moja pasja

Kocham pracę z ludźmi, ponieważ daje mi to uśmiech, radość, satysfakcję dużo pozytywnej energii. Najbardziej cenię sobie możliwość ciągłego rozwoju, bliski kontakt z ludźmi oraz możliwość mobilizacji swoich podopiecznych do ciężkiej pracy – w myśl zasady „Co nas nie zabije to nas wzmocni!”

Ciągle się rozwijam i szukam czegoś nowego – ciekawych inspiracji i niestandardowego podejścia do problemu. W skrócie – angażuje się na 100%!

Prozdrowotny trening to moja dewiza. Specjalizuję się w zajęciach stretchingu, mobility i zdrowego kręgosłupa, gdzie szczególną uwagę zwracam na to, jak ważne jest utrzymywanie dobrej postawy ciała.

Moim celem jest podarowanie podopiecznym narzędzi umożliwiających utrzymanie ciała w zdrowiu i dobrej kondycji, za pomocą nieskomplikowanych ćwiczeń oraz wprowadzeniu aktywności fizycznej jako elementu niezbędnego i tak ważnego w życiu.