• kontakt@endorfina-lublin.pl
  • +48 0000000

Jarek Kwit

Cześć! Nazywam się Jarek Kwit i jestem trenerem personalnym i headcoach’em trenerów w klubie fitness Endorfina, w Lublinie.

 

Siłownia jest częścią mojego życia odkąd skończyłem 18 lat. Dziś pomagam ludziom w osiągnięciu sylwetki ich marzeń.

 

Diety i plany treningowe piszę już od 14 lat. Od początku tej drogi, wiedziałem, że chce się stałe rozwijać, by pomagać innym. I tak było. Najpierw pomagałem najbliższym, a później odważyłem się wychodzić do większej grupy potrzebujących. Byłem miłe zaskoczony, bo w oczach nieznajomych również zyskałem aprobatę. To mnie motywowało do dalszych szkoleń i samorozwoju.  Dietetyka, trening, zdrowy styl życia to nie była tylko moja praca. To pasja! Przy porannej kawie czytałem badania naukowe. Byłem ciągle głodny wiedzy.

 

W 2015 roku, za namową mojej żony i osób, którym już pomogłem, postanowiłem że to, co sprawia mi satysfakcje będzie również moim źródłem dochodów. Przez kilka lat byłem aktywnym zawodnikiem sportów sylwetkowych. W swoim pierwszym starcie zdobyłem złoty medal w debiutach w kategorii męska sylwetka. W tej samej kategorii doszedłem do finału Mistrzostw Śląska. Te sukcesy zmotywowały mnie jeszcze bardziej do tego, żeby zmienić kategorię na nieco bardziej wymagającą – kulturystykę klasyczną. Doszedłem do finału i półfinału w Pucharze Polski i w Mistrzostwach Polski.

 

Jak jest dziś? Jestem sędzią Polskiego Związku Kulturystyki Fitnessu i Trójboju Siłowego oraz założycielem i prezesem Klubu Sportowego Iron Body, który jest zrzeszony w PZKFiTS. Zawodnicy, których trenuję, stawali na podiach nie tylko w Polsce, ale i na arenie międzynarodowej, a zawodnicy Klubu są powoływani do Kadry Polski. Dodatkowo szkolę i pomagam w rozwoju młodych trenerów personalnych.

 

Jest jeszcze coś, w czym czuję się najlepiej i co daje mi największą przyjemność i satysfakcję – praca z ludźmi jako trener. Obserwowanie tego, jak moi podopieczni sięgają po spełnienie swoich marzeń daje mi ogromną siłę do działania i radość, że mogę być częścią tego procesu. Cieszę się, że moja praca sprawia mi przyjemność i przynosi pożytek tak wielu ludziom.