• kontakt@endorfina-lublin.pl
  • +48 0000000

Anna Kazubek

Aktywny tryb życia towarzyszy mi od najmłodszych lat. Ukończyłam studia magisterskie z Wychowania Fizycznego, licencjat na kierunku Turystyka i Rekreacja oraz studia podyplomowe z Odnowy Biologicznej na AWF w Białej Podlaskiej. Fitness wkręcił mnie w swój świat w 2005r, kiedy też stałam się dyplomowanym instruktorem rekreacji ruchowej o specjalności „fitness – nowoczesne formy gimnastyki” i od tej pory moja pasja jest też moja pracą

Od 2008r pracuję też jako nauczyciel wychowania fizycznego w szkole podstawowej.

 

Jako osoba prywatna i instruktorka fitness podnoszę swoje kwalifikacje, rozwijam umiejętności i pasje, dlatego też jestem uczestniczką wielu konwencji, warsztatów i szkoleń.

Uwielbiam prowadzić zajęcia Body&Mind takie jak Pilates, czy zdrowy kręgosłup oraz różnego rodzaju treningi wzmacniające, podczas których wykorzystuję ciężar własnego ciała, ale i urozmaicam je różnorodnym sprzętem.

 

Niezależnie od sytuacji dnia codziennego fitness ZAWSZE daje mi mnóstwo pozytywnej energii i entuzjazmu. Uwielbiam pracę z ludźmi – to właśnie oni mnie nakręcają do działania, ale pamiętajcie – to działa w obydwie strony!

Na zajęciach zapewniam dużą dawkę uśmiechu i pozytywnego zmęczenia. Jestem równocześnie zwolenniczką przemyślanej aktywności fizycznej – podczas treningów zwracam dużą uwagę na technikę wykonywanych ćwiczeń oraz bezpieczeństwo ćwiczących.

 

Potrzebujesz dużego zastrzyku ENDORFIN? Zapraszam na moje zajęcia! 😀