• kontakt@endorfina-lublin.pl
  • +48 0000000

Ania Dyś

Z tej strony Anna Dyś.!

Mogę pochwalić się wieloletnim doświadczeniem jako instruktorka fitness, trenerka personalna oraz profesjonalna dietetyczka (zaczynałam w 2002 roku!). Na co dzień zajmuję się “rekompozycją ciała”, czyli zmianą proporcji tkanek. Lubię szukać nowości w świecie fitness, dlatego zostałam także licencjonowaną instruktorką zajęć KANGOO JUMPS oraz POUND FIT.

Specjalizuję się w prowadzeniu zajęć prozdrowotnych oraz zajęć dla kobiet.

W Endorfinie możecie zapisać się do mnie na treningi dla kobiet w ciąży, treningi dla mam chcących wrócić do formy po ciąży oraz treningi dla kobiet, które mają problem z mięśniami dna miednicy. Możecie być o siebie spokojne, ponieważ zwracam szczególną uwagę na to, abyście ćwiczyły bezpiecznie i na miarę swoich możliwości, ale nie za lekko

Trening kobiet w ciąży należy do moich ulubionych – ta miłość trwa ponad 12 lat. Równie poważnie podchodzę do treningów kształtujących kobiece pośladki. Po prostu uwielbiam pomagać Wam w utrzymaniu najlepszej, seksownej rzeźby pupy Uwierzcie mi, że ten trening to sam OGIEŃ! Liczę na Waszą obecność i do zobaczenia na sali!