• kontakt@endorfina-lublin.pl
  • +48 0000000

Nowa Endorfina w Lublinie

Nowoczesna siłownia i klub fitness Endorfina, nowym it-place na mapie Lublina

Już wkrótce w Lublinie w Diamentowa Park na Wrotkowie otwarta zostanie nowoczesna, wyposażona w najlepszy możliwy sprzęt siłownia Endorfina Platinium. Tam, na powierzchni ponad 1900 metrów kwadratowych będzie można trenować, rzeźbić sylwetkę, przygotowywać się do zawodów i zregenerować ciało. Siłownia została podzielona na dziesięć specjalnych stref treningowych i w każdej z nich można ćwiczyć inny rodzaj aktywności fizycznej.

W Lublinie nie ma drugiego takiego klubu, gdzie w jednym miejscu można skorzystać z tak wielu zajęć. Na entuzjastów mocnego treningu czeka strefa cardio, cross czy ocr. Dla tych, którzy lubią pracę z ciałem i sylwetką, przygotowane zostały maszyny do treningu siłowego – ławeczki kątowe, do wyciskania i racki, a także strefa strength, wolnych ciężarów czy maszyn półwolnych. Poza siłą, niezwykle ważne jest również zadbanie o odpowiednie rozciągnięcie ciała i regenerację. W Endorfinie możesz skorzystać ze strefy fitness czy stretchingu, a także z wielu zajęć grupowych. Wielką zaletą siłowni w Lublinie jest również wydzielona przestrzeń do treningów personalnych. Tam pod okiem profesjonalnego i doświadczonego instruktora można realizować indywidualnie skomponowany plan ćwiczeń.
Oczywiście, zdajemy sobie sprawę, że strefa siłowa to najbardziej oblegana cześć klubu, gdzie zawsze tworzą się kolejki… ale nie u nas!

Imponujący sprzęt

Siłownia została wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt do ćwiczeń i regeneracji. W Endorfinie znajdziesz największą w Polsce 30 metrową bramę linkową z 28 stanowiskami, a także maszyny izotoniczne czy półwolne. Do tego sprzęt przeznaczony do modelowania sylwetki – Booty Builder. Strefa siłowni zawiera sprzęt klasy premium, nowoczesne rowerki, orbitreki i bieżnie. Kiedy jednak poczujemy, że ciało jest przeciążone, zmęczone i potrzebuje regeneracji, wówczas czeka na nas nowoczesny sprzęt odzyskujący energię połączony z specjalną aplikacją.

Endorfina w Diamentowa Park

Zajęcia

W Lublinie nie było jeszcze miejsca, w którym można ćwiczyć w tak wszechstronny sposób. Endorfina Platinium to nie tylko siłownia ze specjalnie zaprojektowanymi i wyodrębnionymi strefami do ćwiczeń. To również indywidualne treningi personalne oraz zajęcia grupowe, prowadzone przez najlepszych instruktorów i nauczycieli. Tu, w klubie fitness w Lublinie przeniesiesz swój trening na wyższy poziom.

Trenuj z nami w Endorfinie

Wyjątkowy klimat

Każda wizyta w siłowni Endorfina Platinium w Lublinie sprawi, że poczujesz się wyjątkowo. Nowoczesny design, przestronne, wygodnie urządzone szatnie oraz łazienki i duży, bezpłatny parking zapewniają komfort każdemu ćwiczącemu. Do tego darmowy dostęp do filtrowanej wody i dystrybutor napojów izotonicznych w różnych smakach.  Po każdym treningu można również udać się do baru z fit przekąskami by uzupełnić siły i nabrać energii.

Endorfina Platinium w Lublinie to nie kolejna siłownia, ale miejsce, w którym słowo trening nabiera nowego znaczenia. Tu zapewniamy najwyższy standard i różnorodność ćwiczeń każdego dnia. Przekonaj się i dołącz do naszej społeczności.