• kontakt@endorfina-lublin.pl
  • +48 0000000

Koniec wymówek – czas na trening!

Już niedługo w Lublinie na Wrotkowie otwarta zostanie jedna z największych i najbardziej nowoczesnych siłowni. Koniec z brakiem motywacji do ćwiczeń, wymówkami i nudnymi treningami. W Endorfinie Platinium znajduje się dziesięć, specjalnie wydzielonych stref treningowych, do tego najnowocześniejszy sprzęt na rynku fitness, zajęcia grupowe i treningi indywidualne. Wszystko to, na ponad 1900 metrach kwadratowych, z przestronnymi, wygodnymi wnętrzami i prywatnym parkingiem.

Strefa premium


Nowa siłownia w Lublinie została wyposażona w profesjonalny sprzęt do ćwiczeń w tym aż 20 bieżni, 12 orbitreków i 8 rowerków. Jeżeli do tego dodamy 12 ławeczek kątowych, pięć do wyciskania ciężarów czy pięć racków robi się z tego miejsce wymarzone dla każdego miłośnika ćwiczeń.
Cała Endorfina została podzielona na specjalne strefy treningowe, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Dla tych, którzy kochają mocny, wysiłkowy ruch została specjalnie zaprojektowana strefa cardio, crossfit czy OCR. Ponadto w siłowni znajduje się największa w Polsce, trzydziestometrowa brama linowa z 28 stanowiskami.

Booty builder- idealny trening pośladków

Jeżeli nie wyobrażasz sobie treningu bez ćwiczeń siłowych zawsze możesz skorzystać ze strefy wolnych ciężarów czy maszyn półwolnych. Warto również wspomnieć, że Endorfina to nie tylko siłownia, to miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. To również klub fitness, gdzie prowadzone są zajęcia grupowe o różnym stopniu zaawansowania. Jeżeli jednak czujesz, że potrzebujesz bardziej indywidualnego podejścia,  Endorfina wyposażona została w specjalną strefę treningu personalnego. Pracują tu trenerzy i nauczyciele  z wieloletnim doświadczeniem w pracy z ciałem.

Booty Killer- rzeźbimy pośladki!

Nie tylko siłka

Większości siłownia kojarzy się z wielkimi facetami, którzy godzinami podnoszą ciężary. Takie miejsce jak Endorfina Platinum zdecydowanie zmienia ten stereotyp, podchodząc do treningu całościowo. W rzeźbieniu sylwetki pomagają nie tylko słynne ciężary, ale profesjonalny sprzęt, jak choćby maszyny półwolne, izotoniczne czy booty builder. Endorfina Platinium to miejsce, w którym równie ważny co wysiłek jest rozciąganie i odpoczynek. W tym celu stworzona została strefa stretchingu, gdzie można pracować nad elastycznością i zwiększaniem zakresów w ciele. Jeżeli organizm potrzebuje odpoczynku po intensywnym wysiłku można skorzystać z nowoczesnego sprzętu odzyskującego energię połączonego z aplikacją na smartfona. 


Coś na ząb

Nowa siłownia w Lublinie zaskakuje wyjątkową, przyjazną atmosferą i niebanalnym designem. Tu nie tylko poćwiczysz, ale również zadbasz o odpowiednie nawodnienie swojego ciała. Na terenie całego klubu dostęp do wody pitnej jest bezpłatny, a jeżeli potrzebujesz uzupełnić również cukry i elektrolity, zawsze możesz skorzystać z dystrybutora pełnego napojów izotonicznych w różnych smakach.

W Endorfinie można również coś zjeść. Bar z fit-przekąskami zapewnia zbilansowane posiłki i zdrowe snacki, dzięki którym nabierzesz siły do ćwiczeń. 

To co, widzimy się na treningu w Endorfinie?
Darmowa woda i izotoniki